Profesionálne čistenie parou v Nitre

Bežné čistenie odstráni len povrchové nečistoty, no špina a baktérie ostávajú v póroch povrchu. 

Preto čistíme parou. Overené proti vírusom.

Dezinfekčné prostriedky pôsobia taktiež hlavne na povrchu. Baktérie často prežívajú naďalej. Preto veríme, že za určitých okolností je správna voľba práve čistenie parou.


Naše špičkové, certifikované čistiace zariadenie na čistenie parou pracuje pri extrémne vysokých teplotách, vďaka čomu ničí všetky baktérie hlboko v póroch povrchu.


Mŕtve organizmy potom jednoducho odstránime vodou a mikrovláknami, čo účinne obmedzí akékoľvek ďalšie množenie. Voda použitá na výplach, zvyšky a odpady sú zaručene biologicky odbúrateľné.

cistenie parou
Tešíme sa na našu spoluprácu. Predvedieme profesionálny prístup, efektívne a rýchle čistenie parou a dezinfikovanie priestorov s najmodernejšími technológiami.

Prečo čistenie parou?

Minimálne 5 dôvodov, prečo čistíme parou:

  • Vylepšená účinnosť proti baktériám: dokázaná účinnosť proti Covid19 a podobným (MRSA)
  • Okamžitá čistota a suchý povrch. Šetri čas bez špinavej vody
  • Šetrné k prírode: znížená spotreba chemikálií a nízka spotreba vody
  • Lahké na používanie, efektívne a rýchle riešenie, znižuje riziká spojené s chemickým čistením
  • Šetrí peniaze, čas, vodu a chemické čistiace prostriedky
ISO certifikat 9001

Pracujeme podľa flexibilného harmonogramu a sme schopný rýchlo a efektívne pracovať na najvyššej úrovne čistoty v priestoroch školy. Vašim študentom a personálu zanecháme čisté, vydezinfikované priestory.

Ponúkame tiež upratovacie a čistiace služby pre internáty v Nitre a okolí Nitry za prijateľné ceny.

Vyžiadajte si bezplatnú cenovú ponuku

Sme profesionálna upratovacia a čistiaca spoločnosť. Neváhajte sa snami spojiť pomocou formulára napravo alebo nám zavolajte. Naše špičkové služby v oblasti čistenia parou v Nitre prispôsobujeme Vašim konkrétnym požiadavkám. Náš personál je profesionálne vyškolený a ústretový, ochotný poradiť.


Pre vaše potreby vypracujeme program čistenia na mieru.


Dohodnite si konzultáciu zdarma

Napíšte nám a dohodnite si termín!

0919 142 221
Alebo nám zavolajte!

Prečo práve my?

Profesionálna upratovacia a čistiaca firma v Nitre

Priateľné ceny

Naše výhodné ceny sú vždy spojené s najvyššou kvalitou čistenia a upratovania. Máme plány pre veľké projekty ako aj pre menších podnikateľov.

Všetko v jednom

Nemusíte chodiť ďaleko - o Vaše potreby sa postaráme kompletne vrátane dodania toaletného papieru, mydla, čistiacich prostriedkov a pod.

Bez záväzkov

Nebudeme Vás zaväzovať nezmyselnými zmluvami. Ak nebudete spokojný, jednoducho našu spoluprácu ukončíte. Veríme ale, že budete nadmieru spokojný.

Bezpečnosť na prvom mieste

Náš personál je profesionálne vyškolený. Dbáme na bezpečnostné opatrenia, čistíme a renovujeme s ekologickými prostriedkami, sme šetrní k prírode.