Upratovacie služby v kuchyni

Expert na čistenie a upratovanie kuchýň v Nitre!

Čistenie kuchyne neznamená len umyť podlahu a zoškrabať pripáleniny.

Naša spoločnosť chápe dôležitosť vysokej úrovne čistoty a hygieny kuchyne, či už u Vás doma alebo v komerčných kuchyniach ako sú kuchyne v reštauráciách, kaviarňach alebo hoteloch.
Komerčné kuchyne musia dodržiavať množstvo nariadení týkajúcich sa hygieny. Ak prevádzkujete komerčnú kuchyňu, viete, aké pracné je dodržiavať všetky platné predpisy. Musíte udržiavať kuchyňu vždy čistú, bez škodlivých baktérií a iných nečistôt, ktoré by mohli kontaminovať potraviny, a tým ohroziť Vašich zákazníkov a personál.


Naša upratovacia firma v Nitre poskytuje kompletný servis hĺbkového čistenia Vašej kuchyne, domácej či komerčnej. Dôkladne vyčistíme aj tie najhoršie prístupné miesta, na ktoré sa bežne zabúda. Náš profesionálny personál a špičkové certifikované vybavenie zabezpečia čistotu, odstránenie baktérií, vírusov, zvyšky potravín a škvŕn.
Poskytujeme tiež čistiace prostriedky, spotrebný materiál a iné vybavenie, ktoré je potrebné na udržiavanie vysokých hygienických štandardov vo Vašej kuchyni. Ako dodávateľ sa snažíme uspokojiť Vaše potreby rýchlo a lacno.
Aby sme minimalizovali prerušenie Vášho pracovného času, alebo Vašej pohody doma, školíme náš personál pre efektívne upratovanie a čistenie. Pracujeme flexibilne a v časových úsekoch, ktoré si vyberiete Vy. Chápeme, že naši klienti sú zaneprázdnený a vyžadujú rýchle a profesionálne čistiace služby.

Naša ponuka čistiacich služieb pre kuchyne a jedálne v Nitre zahŕňa:

  • Sporák, varná doska, fritézy
  • Chladničky, mrazáky a iné spotrebiče
  • Odmasťovanie podláh a stien
  • Čistenie kovových a kamenných povrchov
  • Stropy, svetlá, kľučky, vypínače a iné
čistenie kuchyne

Vyžiadajte si bezplatnú cenovú ponuku

Sme profesionálna upratovacia a čistiaca spoločnosť. Neváhajte sa snami spojiť pomocou formulára napravo alebo nám zavolajte. Naše špičkové služby v oblasti čistenia a upratovania kuchýň v Nitre prispôsobujeme Vašim konkrétnym požiadavkám. Náš personál je profesionálne vyškolený a ústretový, ochotný poradiť.


Pre vašu Nitriansku kuchyňu alebo jedáleň vypracujeme program čistenia na mieru.


Dohodnite si konzultáciu zdarma

Napíšte nám a dohodnite si termín!

0919 142 221
Alebo nám zavolajte!

Prečo práve my?

Profesionálna upratovacia a čistiaca firma v Nitre

Priateľné ceny

Naše výhodné ceny sú vždy spojené s najvyššou kvalitou čistenia a upratovania. Máme plány pre veľké projekty ako aj pre menších podnikateľov.

Všetko v jednom

Nemusíte chodiť ďaleko - o Vaše potreby sa postaráme kompletne vrátane dodania toaletného papieru, mydla, čistiacich prostriedkov a pod.

Bez záväzkov

Nebudeme Vás zaväzovať nezmyselnými zmluvami. Ak nebudete spokojný, jednoducho našu spoluprácu ukončíte. Veríme ale, že budete nadmieru spokojný.

Bezpečnosť na prvom mieste

Náš personál je profesionálne vyškolený. Dbáme na bezpečnostné opatrenia, čistíme a renovujeme s ekologickými prostriedkami, sme šetrní k prírode.