Čistenie a renovácia hrobov

Experti na čistenie hrobov a zlatenie písma!


Naša firma poskytuje komplexné služby v oblasti čistenia hrobov, pomníkov, sôch ako aj dlažby okolo hrobu. 

Žiadne znečistenie pre nás nepredstavuje problém. Technológia vysokotlakového čistenia si poradí aj s nánosmi nečistôt, machov, lišajníkov a plesní, ktoré sa tam tvorili desiatky rokov. Vďaka hĺbkovej  impregnácií bude povrch dlhodobo čistý a budúca údržba bude oveľa jednoduchšia. Dodatková služba je tiež odstránie travnatého porastu, buriny a machov v špárach či pohrabanie lístia.

Renovujeme písmo na pomníku. Zlatenie písma v najvyššej možnej kvalite s certifikovaným materiálom. Odolné dlhotrvajúce farby z pravého zlata.

hrob pred a po cisteni


Prečo je dôležité pravidelné čistenie hrobov?

Pravidelné čistenie a údržba hrobu je vyjadrením úcty k zosnulému. Zároveň, jeho budúca údržba je značne rýchlejšia a jednoduchšia. V našej firme rozumieme, že čas je vzácny a preto sme zahrnuli do našej ponuky pravidelné čistenia a starostlivosť o hroby v Nitre a okolí. Neváhajte sa nás opýtať na dlhodobú spoluprácu.

Cenník

Čistenie

  • DLHOTRVAJÚCA IMPREGNÁCIA  - zahrnutá v cene čistenia

Renovácia

Pravidelná údržba hrobov a pomníkov v Nitre

Ponúkame aj jednoduchšiu jednorázovú starostlivosť o hrob pre klientov, ktorí žijú v zahraničí alebo z pracovných dôvodov nemajú dostatok času na svojich blízkych: 

Vami určený dátum odhrabeme lístie/sneh, odstránime burinu, polejeme vysadené kvety, vymeníme vodu vo váze, ručne umyjeme náhrobny kameň a zapálime sviečku. 

V prípade potreby murárskych prác okolo hrobu nás neváhajte kontaktovať.

Starostlivosť o hrob

  • Doprava v rámci okresu Nitra - ZDARMA
  • Doprava mimo NR okresu - podľa dohody

Galéria našich prác

Čistenie hrobov a náhrobných kameňov galéria