Odstraňovanie graffiti

Experti na odstraňovanie graffiti v Nitre!

Zistenie, že Vaša budova je posprejovaná, je vždy frustrujúce.

Grafitmi počarbané fasády sú nie len škaredé na pohľad, ale môžu taktiež negatívne ovplyvniť Váš biznis. Podsúva to dojem zanedbania, neistoty a preto by ste mali graffiti odstrániť čím skôr.

Náš tým má skúsenosti s odstraňovaním grafitov z budov reštaurácií, mestských/štátnych budov, obchodných retazcov v Nitre.

Naši vyškolený pracovníci prijdú v čase, ktorý si sami zvolíte. Používame vysoko kvalitné čistiace prostriedky a modernú techniku, vďaka čomu sme schopný odstrániť graffiti rýchlo a efektívne.


Potrebujete odstrániť graffiti z Vašej garáže alebo fasády v Nitre?

Pravda je, že graffiti pritahujú ďalšie graffity, takže neprejde dlho, a stena sa stane preplnenou farbami zo spreju. Čo je ešte horšie - čím dlhšie necháte graffiti na stene, tým tažšie idú dole. My v Renovacií povrchov sme hrdý na naše kvalitné práce.


Odstraňovanie graffitov vyžaduje technickú znalosť, špeciálne čistiace prostriedky a profesionálne vybavenie. Môžete si byť istý, že naši skúsení pracovníci použijú najkvalitnejšie čistiace prostriedky a techniku aby odstránili grafity z akéhokoľvek povrchu, vrátane múrov, fasád, stien, chodníkov, dlažby, tehál, a kovových častí ako sú brány, zábradlia atd.

Máme skúsenosti s odstraňovaním grafitov zo všetkých typov budov v Nitre.

Odstránime grafity napríklad z:

  • Kancelárskych budov
  • Obchodov
  • Garážií
  • Múrov a stien
  • Vysokých budov a neprístupných miest
  • Kanálových poklopov, lavičiek, zábradlí
zena umyva stenu

Cenník

*Cena čistenia fasády je uvedená pre rodinné domy. Presná cena pre bytové domy a administratívne budovy až po obhliadke.


Galéria našich prác

Odstraňovanie graffiti na domoch a budovách galéria