Upratovanie hotelov a ubytovacích zariadení

Upratovacie služby pre hotely v Nitre:

V hlavnej úlohe prvý dojem

V našej firme vieme, že prvý dojem je kľúčový a prezentácia hotelovej recepcie a izieb je extrémne dôležitý faktor pre Vašich zákazníkov a pre Vás ako hoteliéra. Čistenie a upratovanie hotelov a ubytovní v Nitre a okolí berieme preto veľmi vážne.

My v A&N Mečiar s. r. o. sa postaráme o to, aby bol Váš hotel absolútne čistý. Najmite nás na hĺbkové čistenie a zaistite skvelý prvý dojem pre Vašich zákazníkov.

Medzi naše upratovacie služby pre ubytovacie zariadenia v Nitre patrí aj:

  • Všeobecné upratovanie hotela (oblasť recepcie, jedálne atd)
  • Reštaurácie a bary
  • Čistenie kuchýň, komerčných aj domácich
  • Toalety, kúpeľne, bazény, plavárne
  • Izbová služba pre hotely, ubytovne
čistenie hotelov

Všetky naše upratovacie a čistiace služby môžeme vykonať jednorazovo alebo pravidelne, a tak zabezpečiť čistotu a hygienu na najvyššej úrovni.

Rozumieme, že chod hotela je dynamický, ovplyvnený príchodom a odchodom hostí v akýchkoľvek hodinách. My v A&N Mečiar s. r. o. (renováciapovrchov.sk) sme flexibilný, radi sa Vám prispôsobíme. Náš vyškolený personál pracuje rýchlo a efektívne, aby minimalizoval rušenie Vášho biznisu. Náš kvalitný čistiaci servis zaručí, že Vaši hostia odídu spokojní.

Vyžiadajte si bezplatnú cenovú ponuku

Sme profesionálna upratovacia a čistiaca spoločnosť. Neváhajte sa snami spojiť pomocou formulára napravo alebo nám zavolajte. Naše špičkové služby v oblasti čistenia a upratovania hotelov a ubytovní v Nitre prispôsobujeme Vašim konkrétnym požiadavkám. Náš personál je profesionálne vyškolený a ústretový, ochotný poradiť.


Pre váš hotel alebo ubytovacie zariadenie v Nitre  vypracujeme program čistenia na mieru.


Dohodnite si konzultáciu zdarma

Napíšte nám a dohodnite si termín!

0919 142 221
Alebo nám zavolajte!

Prečo práve my?

Profesionálna upratovacia a čistiaca firma v Nitre

Priateľné ceny

Naše výhodné ceny sú vždy spojené s najvyššou kvalitou čistenia a upratovania. Máme plány pre veľké projekty ako aj pre menších podnikateľov.

Všetko v jednom

Nemusíte chodiť ďaleko - o Vaše potreby sa postaráme kompletne vrátane dodania toaletného papieru, mydla, čistiacich prostriedkov a pod.

Bez záväzkov

Nebudeme Vás zaväzovať nezmyselnými zmluvami. Ak nebudete spokojný, jednoducho našu spoluprácu ukončíte. Veríme ale, že budete nadmieru spokojný.

Bezpečnosť na prvom mieste

Náš personál je profesionálne vyškolený. Dbáme na bezpečnostné opatrenia, čistíme a renovujeme s ekologickými prostriedkami, sme šetrní k prírode.