Upratovacie služby pre školy a internáty

Hĺbkové upratovanie a čistenie základných škôl, stredných škôl, univerzít, dezinfekcia školských priestorov a internátov v Nitre. 

Sme odborníci s modernými zariadeniami.

Vieme, aké je pre Vás dôležité udržiavať svoje školy, univerzity, učilištia, internáty hygienicky čisté, aby ste pre Vašich nových alebo stálych študentov vytvorili príjemné prostredie. Čisté a zdravotne nezávadné priestory budovy škôl sú nevyhnutné k získaniu nových žiakov. Nedovoľte, aby si rodičia alebo žiaci vybrali inú školu kôli nedostatku čistoty alebo ošúchaného a neupraveného vzhľadu vo Vašich priestoroch.

Tešíme sa na našu spoluprácu. Predvedieme profesionálny prístup, efektívne a rýchle čistenie a dezinfikovanie priestorov školy s najmodernejšími technológiami ako je vysokoúčinné čistenie parou alebo tlakom.

Naše upratovacie služby pre vzdelávacie inštitúcie, školy v Nitre zahŕňajú aj:

  • Recepčné priestory, vstupná hala atd
  • Hĺbkové čistenie toaliet a kúpeľní
  • Zamestnanecké izby a kancelárie
  • Hĺbkové čistenie kuchyne a jedálne
  • Učebné, prednáškové a seminárne miestnosti, zasadačky
  • Športové miestnosti a telocvične, ihriská
  • Ubytovanie a nocľahárne
čistenie pre školy

Pracujeme podľa flexibilného harmonogramu a sme schopný rýchlo a efektívne pracovať na najvyššej úrovne čistoty v priestoroch školy. Vašim študentom a personálu zanecháme čisté, vydezinfikované priestory.

Ponúkame tiež upratovacie a čistiace služby pre internáty v Nitre a okolí Nitry za prijateľné ceny.

Vyžiadajte si bezplatnú cenovú ponuku

Sme profesionálna upratovacia a čistiaca spoločnosť. Neváhajte sa snami spojiť pomocou formulára napravo alebo nám zavolajte. Naše špičkové služby v oblasti čistenia a upratovania škôl v Nitre prispôsobujeme Vašim konkrétnym požiadavkám. Náš personál je profesionálne vyškolený a ústretový, ochotný poradiť.


Pre vašu Nitriansku školu alebo internát vypracujeme program čistenia na mieru.


Dohodnite si konzultáciu zdarma

Napíšte nám a dohodnite si termín!

0919 142 221
Alebo nám zavolajte!

Prečo práve my?

Profesionálna upratovacia a čistiaca firma v Nitre

Priateľné ceny

Naše výhodné ceny sú vždy spojené s najvyššou kvalitou čistenia a upratovania. Máme plány pre veľké projekty ako aj pre menších podnikateľov.

Všetko v jednom

Nemusíte chodiť ďaleko - o Vaše potreby sa postaráme kompletne vrátane dodania toaletného papieru, mydla, čistiacich prostriedkov a pod.

Bez záväzkov

Nebudeme Vás zaväzovať nezmyselnými zmluvami. Ak nebudete spokojný, jednoducho našu spoluprácu ukončíte. Veríme ale, že budete nadmieru spokojný.

Bezpečnosť na prvom mieste

Náš personál je profesionálne vyškolený. Dbáme na bezpečnostné opatrenia, čistíme a renovujeme s ekologickými prostriedkami, sme šetrní k prírode.